Vítejte na webu malého domácího grafického studia „Grafika JK" z Českých Budějovic. Potřebujete grafiku? Tak s tím vám ochotně, za rozumnou cenu a v rozumném čase pomůžeme.

Pomůžeme vám s tvorbou propagačních materiálů, novým webem nebo profesionálním e-shopem se vším, co k tomu patří. Vytvoříme nové vektorové logo nebo zmodernizujeme to staré. Navrhneme kompletní jednotný firemní vizuální styl včetně grafického manuálu, polep auta nebo billboard. Zvládneme i větší komplexní projekty jako naučné stezky s turistickými průvodci, brožurami, časopisy, plakáty a výstavními expozicemi. S radostí vám ale připravíme třeba "jen" pozvánku na oslavu narozenin nebo nevšední svatební oznámení.

Toužíte mít vlastní originální kalendář a nemáte fotky? I s tím si poradíme! Fotíme reportáže, produkty i v ateliéru. Umíme zajistit i konečnou realizaci zakázek – např. digitální, offsetový nebo velkoplošný tisk na celou škálu materiálů.

Mrkněte na naše reference níže na stránce. Zobrazují se v bannerech, které se postupně odkrývají při rolování stránkou a tvoří vždy více slidů, mezi kterými můžete listovat pomocí šipek nebo koleček. „Ať víte, do čeho jdete…" Budeme moc rádi.

Fides Populi, THEIA

Zpracování kampaní "Agresoři", "Dluhová problematika" a "Prevence pro školy" pro neziskovou organizaci THEIA z Českých Budějovic

Plakáty, inzerce v novinách a časopisech Barbar a Ahoj Rodino, reklama v MHD a na autobusových lavičkách, billboardy, redesign logotypu

2017–2021

https://www.theia.cz/

+420 775727777