Ceny grafických prací stanovujeme vždy na základě konkrétního zadání a přání klienta. Neváhejte si tedy vyžádat nezávaznou cenovou kalkulaci – je pro nás samozřejmostí. Cenu grafických prací kalkulujeme dle férového odhadu časové náročnosti a typu zakázky. Vycházíme z hodinové sazby 450 Kč/hod. Nejsme plátci DPH.

Abyste si udělali lepší představu o finálních cenách grafických prací, prohlédněte si níže ukázky realizací s orientačními cenami (*) uvedeného nebo podobného rozsahu. Potřebujete další konzultaci nebo radu, která se netýká čistě jen kalkulace? Rádi vám ji zdarma poskytneme.

Jak probíhá spolupráce s námi?

  1. Na základě poptávky vytvoříme kalkulaci grafických prací či dalších služeb, pokud je klient vyžaduje. Kalkulaci připravíme zpravidla do 24 hodin. V případě nejasností v zadání klienta kontaktujeme. Zároveň si s klientem stanovíme termín zhotovení zakázky. Dle konkrétní zakázky můžeme vyžadovat zálohovou platbu – vždy pouze převodem na účet (proti vystavené zálohové elektronické faktuře).

  2. Po odsouhlasení kalkulace (případně po připsání zálohové platby na náš účet) se vrháme do práce. Grafické návrhy zasíláme výhradně e-mailem formou PDF dokumentů. V rámci prvního grafického návrhu standardně dodáváme 1 – 3 rovnocenné varianty ve formátu kvalitního náhledového PDF.

  3. Dále zapracováváme korektury až k hotovému návrhu a finální spokojenosti klienta.

  4. Po proplacení faktury převodem na náš bankovní účet předáme hotová finální tisková data, příp. jiné finální výstupy. Stálým zákazníkům předáme finální data ihned a poskytujeme 14denní splatnost faktury.

Klasická skládačka/harmonika o třech stranách (celkem 6 stran)

+420 775727777